İtalya Love Brands(2) : İç çamaşırı

İtalya’ya her gittiğimde mutlaka girdiğim iç çamaşırı dükkanları var. Zaten iç çamaşırına ilginiz olmasa bile mutlaka dükkanlar dikkatinizi çekiyor. İtalyanların iç çamaşırı markası çok.

Bizde de dükkanları bulunan Intimissimi bunlardan biri. Hatta Milano’da son sefer sadece erkeklere yönelik olan Intimissimi Uomo dükkanına bile rastladım.

Onun dışında bir diğeri Yamamay. Yanılmıyorsam Türkiye’ye de gelmişlerdi. Sanıyorum şu an yoklar.

Daha uygun fiyatlı ama yine de güzel tasarımlar bulacağınız Tezenis bir başka İtalyan iç giyim firması. Bu dükkanlarda sadece iç giyim değil, aynı zamanda tayt, atlet, pijama, ev içinde giymelik kıyafetler, ince kazaklar, minik çantalar vb gibi bir çok ürün bulabiliyorsunuz.

Bir diğer favori iç çamaşırı markam da Goldenpoint. Goldenpoint’lerde çorap, mayo da bulmak mümkün.

İşte böyle… Yolunuz Milano’ya düşerse bu dükkanlara mutlaka bakın. Hele şu ara inanılmaz bir indirim var. En kötü herşey yüzde 50 indirimli.

20180205_11422520180205_11432320180205_175759

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı İtalya'da Gezi ve Seyahat kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın