IULM Strategic Communication masterı

İtalya’da iletişim masterı yapmak isteyenlerden sık sık telefon ve email alıyoruz. Güzel bir haber iletişim alanında İtalya’nın köklü üniversitelerinden olan IULM’un 1 Ekim’de başlayan Strategic Communication masterı için başvurular açıldı.

IULM – Strategic Communication

Kampüsü Milano’da.

Eğitim süresi 2 yıl.

Eğitim dili İngilizce.

Eğitim ücreti yıllık 9.300€

IULM Strategic Communication masterı uygulamalı, pratiğe yönelik bir eğitime dayanır. Profesörler uluslararası öğretim ve iş deneyimleri olan kişiler. Başvuru için istenenler: CV, transkript, diploma (son sınıfta olduğunu gösterir öğrenci belgesi), pasaport kopyası, motivasyon mektubu, İngilizce belgesi (IELTS ya da TOEFL B2 seviyesi).

Başvurularla ilgili detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurup bize iletebilirsiniz. Vera Eğitim – IULM Türkiye resmi temsilcisi, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı IULM, İletişim, İtalya'da Eğitim, İtalya'da Master, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın