Naba üniversite programları için burs başvurusu açıldı

İtalya’da üniversite okumak isteyenler için güzel bir haberimiz var. Milano’daki YÖK onaylı tasarım üniversitesi Naba’nın üniversite programları için burs yarışması açıldı. Burs başvurusu için bu sene ek bir proje istenmemiş, portfolyo ile başvuru mümkün.

Naba’da eğitim dili İngilizce olan bölümler:

-Graphic Design and Art Direction

-Design (Product Design / Interior Design)

-Fashion Design

-Media Design and Multimedia Arts

-New Technologies for Applied Arts

-Set Design

-Painting and Visual Arts

Burs yarışması için son başvuru tarihi 16 Mart. Yarışma ile her bölümden bir öğrenciye eğitim ücreti üzerinden %40 burs verilecek.

Burs başvurusu için neler hazırlanacak?

-Naba başvuru formu

-Burs başvuru formu

-Motivasyon mektubu

-Transkript ve öğrenci belgesi

-Pasaport kopyası

-Portfolyo

Bursa başvuru yapmayı düşünen son sınıf öğrencileri için güzel bir imkan da var. 24 Şubat’ta Naba’nın yetkilisi Cristina Hanım ile saat 11.00-14.00 arası Suadiye Oteli’nde bir etkinliğimiz olacak. Bursa başvuru yapmayı düşünenler o gün etkinliğimize katılıp portfolyolarını yetkiliye gösterebilecek ve onun yorumlarını alabilecek. Etkinlik kaydı için aşağıdaki linkte yer alan formu bize iletebilirsiniz.

NABA Üniversite Bilgilendirme ve Portfolio Değerlendirme Toplantısı

Burs orjinal metni ve başvuru formları için aşağıdaki formu doldurup bize iletebilirsiniz. En kısa sürede size geri dönüş yapıp bilgileri sizinle paylaşırız.

Vera Eğitim – Naba Türkiye resmi temsilcisi, ücretsiz danışmanlık

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Fashion Design, Graphic Design, Interior Design, NABA, Painting and Visual Arts, Product Design, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın