NABA yüksek lisans bursları

NABA-Campus.jpgNABA’nın beklenen yüksek lisans bursları açıldı. 2018 Eylül döneminde İtalya’da yüksek lisans yapmak isteyenleri bu yazıya davet ediyoruz:) Euro’nun yükseldiği bugünlerde böyle fırsatları mutlaka değerlendirmek lazım.

Önümüzdeki günlerde daha detaylı duyurularını yapacağız ama ilgilenenler zaten hemen haberdar olduklarından ön bilgiyi zamanında vermiş olalım.

Burs yarışmaları proje bazlı. Burs yarışmalarının geçerli olduğu bölümler şöyle:

Product Design

Interior Design

Fashion Design

Communication Design

Visual Arts and Curatorial Studies

Photography and Visual Design

Contemporary Arts Market (60 ECTS, 1 yıl)

Creative Advertising (60 ECTS, 1 yıl)

Bölümlerin tamamı İngilizce eğitim. Burs oranları ise her bölüm için toplam 5 burs veriliyor. %60, %50, %40 ve ikişer kişiye mansiyon olarak %20.

Burs yarışmasına başvurular emaille yapılıyor. Aşağıdaki belgeleri NABA resmi temsilcilik ofisimiz Vera Eğitim’e vera@veraedu.com adresine iletiyorsunuz. Biz onları kontrol edip düzenliyoruz. Fikir alışverişi yaparak hazırlıyoruz ve okula direk yetkiliye iletiyoruz. Gerekli belgeler şöyle:

CV, motivasyon mektubu, İngilizce dil belgesi, öğrenci belgesi veya diploma, transcript, portfolio, burs projesi, pasaport, başvuru formu, burs yarışma formu

Proje konuları ve basvuru formları için ilgilendiğiniz bölümü belirterek aşağıdaki formu doldurun:

Vera Eğitim, sadece İtalya’da Eğitim, Bostancı İstanbul, 0216 504 20 12

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Creative Advertising, Fashion Design, Graphic Design, Product Design, Visual design, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın