İtalyanca Blog Önerisi

İtalyanca bilen takipçilerimiz için çok beğendiğimiz ve takip ettiğimiz bir blog önerimiz var.

accademia-cagliari.png

Sardegna Adası’ndaki dil okulumuz L’Accademia’nın blogu: https://laccademiacagliari.wordpress.com

İtalyan edebiyatçılarından kısa eserler, cümleler, güzelim adadan resimler ve İtalyan Kültürü ile ilgili bir sürü bilgi var blogta. Hem öğrenin, hem eğlenin.

Bir farklılık yapıp Sardunya (Sardegna) Adası’na gitmek isterseniz, L’Accademia’dan daha iyi bir seçenek bulmak zor. “Hem denize gireyim tatil yapayım, hem de İtalyanca’mı geliştireyim” diyenlere duyurulur!

Vera Eğitim Sardegna L’Accademia resmi Türkiye temsilcisi: Vera Eğitim Danışmanlık, vera@veraedu.com

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı İtalya'da Eğitim, İtalyan Edebiyatı, İtalyanca kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

İtalyanca Blog Önerisi için 1 cevap

  1. MOK Marine der ki:

    İtalyanca konusunda Türkiye’de basılmış kitap eksikliği herkesin malumudur, ancak geçen günlerde Pelikan Yayınevi’nden piyasaya çıkan Leggo L’Italiano adlı kitap özde YDS ve CELI3 sınavına yönelik olmasına rağmen içinde bulunan hikayecikler ya da kısa yazılar Turizm’den psikolojiye bir çok konuda İtalya ve Türkiye’nin önemli değer ve konularına yazarın gözüyle bakıyor. Böyle bir kitap Türkiye’de daha önce basılmamıştır. Ben kitaptan çok etkilendiğim için bu konuyu burada paylaşmak istedim herkese kolay gelsin.

Bir Cevap Yazın