İtalya’da MBA programı

İtalya’da MBA eğitimi soran öğrencilerimiz için bugün MIP Business School’daki International full time MBA programından bahsetmek istiyorum. MIP, İtalya’nın en eski devlet üniversitelerinden biri olan Politecnico di Milano’nun business okuludur.

MIP – International full time MBA

Başlangıç tarihi Eylül 2018

Eğitim süresi 12 ay

Eğitim dili İngilizce

Eğitim ücreti 32.000€

Kampüsü Milano’da. Başvuru için istenenler CV, pasaport kopyası, transkript, diploma, İngilizce belgesi, motivasyon mektubu, fotoğraf, referans mektubu (zorunlu değil), 150€ başvuru ücreti.

Bir güzel haber MBA programı ile ilgilenenler için 13 Şubat’ta Türkiye saati ile 20.30’da online bir sunum olacak. Sunuma kayıt yaptırmak ve MBA programına başvuru için aşağıdaki formu doldurup bize iletebilirsiniz.

Vera Eğitim – MIP Türkiye resmi temsilcisi, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı MBA, MIP, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın