SPD master başvuruları açıldı

Scuola Politecnica di Design 2018 master başvuruları açıldı. Kampüsü Milano’da olan SPD, İtalya’nın tasarım disiplinlerini barındıran ilk master okuludur. 1954 yılında kurulmuştur. Master programlarının 60 ECTS denkliği vardır.

SPD’deki master eğitimleri nelerdir?

Industrial Design

Interior Design

Dual Master Industrial and Interior Design

Transportation and Car Design

Visual Design

Web and Multimedia Design

Dual Master Web and Visual Design

Food Design

SPD master eğitimleri ne zaman başlıyor?

SPD master eğitimleri Ekim 2018 tarihinde başlar. Food Design master eğitimi ise her sene Şubat ayında başlar.

SPD master eğitimlerinin süresi ne kadardır?

SPD master eğitimlerinin süresi 1 yıl + 3 ay staj şeklindedir.

SPD master ücretleri ne kadardır?

Industrial Design, Interior Design, Visual Design ve Web and Multimedia Design master eğitimlerinin ücreti 16.400€. Transportation and Car Design master eğitimi ücreti 16.800€. Dual master programlarının eğitim ücreti 21.900€. Food Design master eğitimi ücreti 16.600€.

SPD master başvurusu için hangi belgeler hazırlanacak, başvuru koşulları nedir detaylı bilgi için aşağıdaki formu doldurup bize iletebilirsiniz.

Vera Eğitim – SPD Türkiye resmi temsilcisi, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Car Design, Food Design, Product Design, SPD, Visual design, Web design, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın