Marangoni’nin en iyi 3 master programı

Istituto Marangoni ISC students at the University.80 yıllık bir geçmişe sahip, Moschino, Dolce Gabbana gibi ünlü modacıların mezunu olduğu Marangoni’nin en çok tercih edilen 3 master programını seçtik:

  • Modanın çizim ve tasarım kısmında uzmanlaşmak isteyenlerin tercihi olan Fashion Design Womenswear
  • Modanın çizim değil de yönetimsel ve pazarlama kısmıyla ilgilenenlerin tercih ettiği Fashion and Luxury Brand Management yani marka yönetimi masterı
  • Son olarak modanın iletişim ve medya dalıyla ilgilenenlerin tercih ettiği Fashion Promotion, Communication and Media masterı

Her üç bölüm de Ekim ayında başlıyor. 1 yıl süren master programlarının eğitim dili İngilizce. Ücretler her üç bölüm için de aynı ve 33 000 Euro.

Detaylı bilgi ve başvuru şartları için Marangoni Türkiye resmi kayıt ofisi Vera Eğitim ile iletişime geçebilirsiniz:

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Brand Management, Fashion Design, Fashion management, Marangoni, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın