Fendi Casa, Moda devlerinin ev tekstili, mobilya ve otelciliğe yönelmesi

 

Artık moda markalarının çoğu ev koleksiyonu hatta mobilyaya yöneliyor.
Hatta bazıları otel veya kiralanabilir evler tasarlıyor.
Bunun son örneği Fendi Casa
İtalya’nın high brand moda markalarından Roma’lı Fendi mobilya tasarımlarından oluşan muhteşem evler tasarlamış. Seyahatlerine ayrıcalık katmak isteyenler Miami, Como Gölü veya New York’taki Casa Fendi’leri ziyaret edebilir.
Ekran Resmi 2018-01-29 13.36.14.png
Ekran Resmi 2018-01-29 13.35.56.pngBu trend temsilcisi olduğumuz okulların programlarına da yansıdı.
Örneğin Istituto Marangoni’nin iç mimarlık programı ağırlıklı modaevleriyle çalıştığından güçlü işbirliklerine sahip. İç mimarlık master programını da bu yönde geliştirmiş. Örnek vermek gerekirse öğrenciler Missoni Otelleri için tasarım yapıyor. Yatak örtüsünden, perdeye Missoni markasının desenleri, tarihçesi ve marka kimliğini kullanıyor. Missoni Otel çalışanları ile biraraya gelip gerçek insanlar için gerçek projeler üretiyor.
Marangoni Interior Design master programı Şubat başlangıcına çok az kaldı. Başvurular kapandı. Fakat seneye Eylül için devam ediyor.
Bilgi isteyenler aşağıdaki formı doldursun:
Vera Eğitim, Istituto Marangoni resmi Türkiye temsilcisi ve kayıt merkezidir.
“Sadece İtalya” eğitim danışmanlığında uzman deneyim

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Furniture design, Home Collection, Interior Design, Marangoni, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar, İtalyan Kültürü kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın