İtalya’da aksesuar tasarımı masterı

İtalya’da aksesuar tasarımı master eğitimi almak isteyenler için bugün Politecnico di Milano Polidesign’daki Accessory Design masterından bahsetmek istiyorum.

Accessory Design masterı

Başlangıç tarihi Kasım 2018

Eğitim dili İngilizce

Eğitim süresi 1 yıl

Eğitim ücreti 9.000€

Polidesign’daki Accessory Design master eğitimi iş hayatına yönelik, proje bazlı, içerisinde stajı olan 60 ECTS değerinde bir master programı. Programın içerisinde şapka tasarımı, gözlük tasarımı, çanta tasarımı, deri tasarımı gibi farklı alanlarda aksesuar tasarlamak mümkün.

Başvuru için en önemli kriter portfolyo ve motivasyon mektubu. Bölüme karşı istekliliği, arzuyu iyi anlatmak, bu alanda yaptıklarını portfolyoda göstermek önemli. Diğer istenenler de başvuru formu, CV, transkript, diploma, İngilizce belgesi, pasaport kopyası ve referans mektubu.

2017 Ekim’de mastera başlayan öğrencimiz Cansu’dan gelen projeleri görünce bölümün ne kadar keyifli ve güzel geçtiğini anladım. Bu tarihe kadar 5 tane farklı proje yapmışlar. Hepsi de farklı farklı alanlarda. Mücevher tasarımı, deri tasarımı, çanta tasarımı, gözlük tasarımı, Christmas için bir aksesuar tasarımı. Hepsi birbirinden güzel projeler.

Hat Design – Tropical Christmas

Jewelery Design – Mihrimah Sultan’s Necklace

Handsfree – Leather Design (Zanellato firması ile)

Monroe Cat Eye – Eyewear Design

Bag Design

Polidesign Accessory Design master eğitimi ile ilgili detaylı bilgi ve başvuru için aşağıdaki formu doldurup bize iletebilirsiniz. Vera Eğitim – Polidesign Türkiye resmi temsilcisidir.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Accessory Design, Polidesign, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın