Cebimdeki Yabancı filmi

Ferzan Özpetek’in yaratıcı yapımcılığını, Serra Yılmaz’ın yönetmenliğini üstlendiği Cebimdeki Yabancı filmi 2 Şubat’ta vizyona girecek. Film 2016 yılında Roma’da oldukça ses getiren Perfetti Sconosciuti filminden uyarlanmış. Filmin kadrosunda Belçim Bilgin, Buğra Gülsoy, Çağlar Çorumlu, Leyla Lydia Tuğutlu, Serkan Altunorak, Şebnem Bozoklu ve Şükrü Özyıldız var. İzlemek için sabırsızlıkla beklediğim, çekim aşamalarında yorumlarını sıkı takip ettiğim bir film. İlk gün izlemek için bilet ön satışını heyecanla bekliyorum.

Film, yedi eski dostun yemek için sofrada bir araya gelmesiyle başlıyor. Sonra bir oyun oynamaya karar veriyorlar. Bu oyunda herkes cep telefonlarını masaya bırakacak ve gece boyunca telefonlara gelen mesajlar sesli bir şekilde okunacaktır. Telefonların, teknolojinin ne kadar da hayatımızın içinde olduğunu düşündüğüm bu günlerde konusu beni oldukça etkiledi.

İzledikten sonra yorumlarımı da mutlaka paylaşacağım. İzleyenlerin de yorumlarını bekliyorum.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı İtalyan Kültürü kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın