Interaction Design burs yarışması – Cisco

Ekran Resmi 2018-01-19 14.25.16.png

Interaction Design Domus Academy’nin en trend ve en güncel master programlarından. Son yıllarda bu bölüme yolladığımız öğrencilerden iş başarıları ve her defasında bizi  gururlandıran haberler alıyoruz. Dönemin en önemli alanlarından olan Interaction Design bölümünde şimdi burslu master yapmak mümkün. Senede bir defa çıkan bu imkanı mutlaka değerlendirin.

Bursa başvurmak için nasıl bir proje hazırlamak gerekiyor?

Proje konusu çok zevkli. Cisco’nun Spark isimli ürünü ile Oculus Rift adlı ürününü inceleyip, bu ürünü seçilen bir alanda kullanım amaçlarının anlatılması. Örneğin hastaneler, finans sektörü, okullar vb. gibi.

Projenin hangi formatta hazırlanacağı, kaç sayfadan oluşacağı gibi teknik detaylar için orjinal metni isteyin: vera@veraedu.com

Proje dışında hangi belgeler gerekiyor?

Diğer belgeler portfolio, CV, başvuru formu, motivasyon mektubu, transcript, diploma (diploması çıkmayanlar için öğrenci belgesi), pasaport.

Belgelerimi nereye, nasıl ileteceğim?

Bütün belgeler e-maille Domus Academy Türkiye temsilcisi Vera Eğitim’e iletiliyor. vera@veraedu.com

Son başvuru tarihi ne zaman?

16 Nisan 2018

Sonuçlar ne zaman açıklanıyor?

16 Mayıs 2018’de, e-maille duyurulacak.

Ne kadar burs veriliyor?

Okulun normal ücreti 28 600 Euro. Bu ücret üzerinden birinciye %60, ikinciye %50, üçüncüye %40 burs verilecek. Ayrıca iki kişiye %20 mansiyon ödülü var.

Başvuru formu ve orjinal yarışma metnini nasıl edinebilirim?

Aşağıdaki formu doldururarak isteyebilirsiniz.

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Domus Academy, Interaction Design, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın