Information Design burs yarışması

Domus Academy’nin yeni master bölümlerinden Information Design’ın burs yarışması açıldı.

Ekran Resmi 2018-01-19 14.57.27

Proje neyle ilgili?

Eskiden bilgiye ulaşmak zordu. Şimdi her yer o kadar bilgi dolu ki, doğru bilgiye ulaşmak zor oldu. O kalabalığın içinden doğru olanı seçmek gerçekten bir beceri ve analiz gerektiriyor. Information Design masterı burs yarışmasının proje konusu benzer. Prada’nın instagram sayfasından 2017 yılı içerisinde yaptıkları bütün gönderileri incelemek, analizini yapmak, hedeflenen kitle ve markanın konumlandırılması vb gibi konularda yorumlama yapmak.

Projenin hangi formatta hazırlanacağını anlatan ve yoruma dayalı orjinal burs metnini CV’nizle beraber bir email atarak bizden isteyin: vera@veraedu.com

Information Design masterı yeni bir master. Fazla bilinmiyor. O yüzden çok başvuru alacağını tahmin etmiyoruz. Mutlaka başvurmanızı tavsiye ediyoruz.

Proje dışında hangi belgeler gerekiyor?

Diğer belgeler portfolio, CV, başvuru formu, motivasyon mektubu, transcript, diploma (diploması çıkmayanlar için öğrenci belgesi), pasaport.

Belgelerimi nereye, nasıl ileteceğim?

Bütün belgeler e-maille Domus Academy Türkiye temsilcisi Vera Eğitim’e iletiliyor. vera@veraedu.com

Son başvuru tarihi ne zaman?

16 Nisan 2018

Sonuçlar ne zaman açıklanıyor?

16 Mayıs 2018’de, e-maille duyurulacak.

Ne kadar burs veriliyor?

Okulun normal ücreti 28 600 Euro. Bu ücret üzerinden birinciye %60, ikinciye %50, üçüncüye %40 burs verilecek. Ayrıca iki kişiye %20 mansiyon ödülü var.

Başvuru formu ve orjinal yarışma metnini nasıl edinebilirim?

Aşağıdaki formu doldururarak isteyebilirsiniz.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Domus Academy, information design, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın