Business Design Burs Yarışması

Üniversite eğitimini işletme, ekonomi ya da mühendislik bölümlerinde geçirmiş ve bu bölümler yerine daha yaratıcı ve sanatsal bölümlere ilgi duyan öğrenciler için en uygun master programı Business Design. Hem işletmeden kopmadan hem de yaratıcılık ve innovasyonla ilgilenmek isteyen kişiler, aile işletmesine sahip olanlar veya bir şekilde tasarımın ucundan tutmak isteyen öğrenciler Business Design masterını tercih ediyor.

Business Design masterı sadece Domus Academy’de var. Yıllık ücreti 28 600 Euro. Senede 2 defa öğrenci alıyor. Eylül ve Ocak aylarında. Eylül 2018 intake’i için bir burs yarışması açtı. Toplam 5 öğrenciye %60’tan %20’ye kadar burs dağıtılacak.

Burs yarışmasına katılmak için bir proje hazırlamak gerekiyor. Proje konusu ise geleceğin turizm trendleri. Gelecekte seyahat edenlerin ihtiyaçları ve beklentileri neler olacak? Bunlara nasıl cevap verebiliriz? Projeyi bursa sponsor olacak olan Viking Cruises firması için hazırlamak gerekiyor. Yani cevaplarınızı özellikle Cruise sektörünü düşünerek yaparsanız artı puan olur.

Ekran Resmi 2018-01-19 10.36.34.png

Son başvuru tarihi 4 Nisan 2018. Belgeler dijital olarak hazırlanıp Domus Academy Türkiye kayıt ofisi Vera Eğitim’e iletilecek. vera@veraedu.com

Proje detayları ve burs başvuru formu için aşağıdaki bilgileri doldurun:

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Domus Academy, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın