Luxury Brand Management Bursu

Ekran Resmi 2018-01-18 11.38.18.png

Beklenen yarışmalar açıklandı. Eylül dönemi Domus Academy master burs yarışmalarını bugün tek tek sizlere duyuracağız.

Önce Luxury Brand Management bölümüyle başlıyoruz.

Bu sene yarışmaya sponsor olan marka çok güzel. Ünlü mücevher markası Bulgari Roma. Bulgari 2018 Eylül ayında Moskova’da Kremlin Sarayı’nda köklerini ve tarihini analatan bir sergi açacak. Burs yarışmana başvuracak olan öğrencilerden bu serginin genç kesime duyurulması için biri Instagram biri de öğrencinin kendi seçtiği bir sosyal mecrada etkinlik planlaması isteniyor. (Detaylar için mutlaka orjinal yarışma metnini isteyin.)

Bursa nasıl başvurabilirm?

Bursa başvurmak için en fazla 10 slidelık pdf formatındaki projenizi, Cv, motivayson mektubu, diploma, transcript, pasaport ve Domus Academy başvuru formuyla beraber vera@veraedu.com adresine gönderin.

Son tarih ne zaman?

Son başvuru tarihi 6 Nisan 2018

Sonuçlar ne zaman açıklanıyor?

Sonuçlar 4 Mayıs 2018’te açıklanacak. Email ile duyurulacak.

Ne kadar burs veriliyor?

Domus Academy’de master ücreti 28 600 Euro. Bu fiyat üzerinden %60, %50 ve %40 burs verilecek. Ayrıca iki tane %20 mansiyon ödülü var.

Detaylar:

Başvuru formu, orjinal burs metni için, Domus Academy Türkiye Resmi temsilcisi (2016 ve 2017 yılları Türkiye 1.si ve dünya 3.sü), Vera Eğitim vera@veraedu.com

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Brand Management, Domus Academy, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar, İtalyan Kültürü kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın