Domus İç Mimarlık Burs Yarışması

Ekran Resmi 2018-01-18 17.00.47.png

Domus Academy’nin Eylül 2018 başvuru dönemi için burs yarışması açıldı. Yarışmadan ödül alan öğrenciler DA’de burslu olarak İç Mimarlık masterı yapmaya hak kazanacak.

Yarışmaya sponsor olan firma ünlü mobilya markası Natuzzi.

Bursa nasıl başvurabilirim?

Bursa başvuru emaille yapılıyor. Gerekli belgelerinizi vera@veraedu.com adresine iletin.

Gerekli belgeler nelerdir?

Burs projesi, portfolio, CV, motivasyon mektubu, mezuniyet belgesi (veya öğrenci belgesi), transcript, Domus Academy başvuru formu

Burs projesi hakkında bilgi verir misiniz?

Burs projesi 2000 karakterlik açıklama ve 2 adet A3 boyutunda pafta pdf formatında hazırlanacak. 50 metrekarelik indoor veya outdoor bir mekan tasarlanması isteniyor. Bu alanda Natuzzi’nin bilindik kanepelerinden Tempo, Fidelio, Long Beach vb. birini seçerek yeniden tasarlama ve günümüzün trendlerine uydurmaları isteniyor. Yorumlamaya açık kısımlar için orjinal yarışma metnini mutlaka bizden isteyin: vera@veraedu.com

Son başvuru tarihi nedir?

Son başvuru tarihi 16 Nisan 2018.

Sonuçlar ne zaman açıklanıyor?

16 Mayıs 2018.

Ne kadar burs verilecek?

Master programının normal ücreti 28 600 Euro. %60, %50, %40 ve 2 adet %20 mansiyon olmak üzere beş burs verilecek.

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Domus Academy, Interior Design, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın