Marangoni mezunlarını destekleyici bir proje

Marangoni mezun öğrencilerinin çalışmalarını desteklemek ve tanıtmak amaçlı bir proje yarışması açıldı. Projeye başvuru yapacak tasarımcıların Spring/Summer 2019 koleksiyonu için yaratıcı fikirlerini paylaşmaları isteniyor. Yarışmaya katılmak için en önemli kriter Marangoni mezunu olmak.

Son başvuru 15 Şubat 2018. Yarışmayı kazanan kişi Eylül 2018’de yapılacak Milano Fashion Week döneminde projesinin tüm aşamalarında üretiminden sunumuna kadar desteklenecek.

Marangoni mezunları detaylı bilgi için aşağıdaki linki ziyaret edebilirler. Katılan herkese başarılar dileriz.

http://alumnicollectionsrevolution.istitutomarangoni.com/

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Accessory Design, Fashion business, Fashion Buying, Fashion Design, Fashion management, Fashion Startup, Fashion Styling, Interior Design, Marangoni, Product Design, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın