Domus Academy mezunu Mine Sinal’dan güzel haberler

İtalya’da master giden öğrencilerimizden güzel haberler almaya devam ediyoruz. Onlardan gelen güzel haberler, onların başarıları bizi çok mutlu ediyor. Dün, Sabancı Üniversitesi Visual Arts and Visual Communication Design bölümünden mezun olan ve Domus Academy’de Visual Brand Design master programını %50 burs ile okuyan öğrencimiz Mine Sinal ile konuştuk.

Mine, Domus Academy’deki master eğitimini Temmuz 2016’ta bitirdi. O tarihten beri İtalya’da yaşamaya devam ediyor. 5 aydır da Milano’da bir reklam şirketinde Art Director olarak çalışıyor. Sosyal medya, applikasyon tasarımları, web sayfa tasarımları ile ilgileniyor. Çalıştığı şirket, 5 tane büyük firmaya bağlı, Eleven adında bir start up şirketi. Ana şirket: www.datasys.it

Mine’ye başarılı ve mutlu bir iş hayatı diliyoruz. İnşallah güzel haberlerini almaya devam ederiz.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Domus Academy, Visual Brand Design, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın