Toy Design

İtalya’da çok çeşitli master ve eğitimlerle karşılaşıyoruz. Bazen biz de şaşırıyoruz. Örneğin underwear design, yacht interior design ya da son günlerde dikkatimizi çeken Toy Design gibi.

toy polimiPolitecnico di Milano’nun Polidesign bünyesindeki kısa süreli eğitimlerinden biri Toy Design. Küçük çocuğu olan bütün ebeveynlerin ilgisini çekebilecek bu konu bilmem gönlü hovarda üniversite gençliğinin ilgisini çeker mi ama emin olduğumuz bir şey var ki niş bir alanda bilgi sahibi olan kişiler bu devirde başarılı oluyor. 10 yıl oldu MBA’i bitireli. O zamanlar da hocalarımız hep bize niş bir alanda uzmanlaşmamızı tavsiye etmişlerdi. Bilgi çağında bize göre bunun önemi daha da arttı. Bilgiye ulaşmak kolay ama doğru bilgi nerede belli değil. O yüzden konunun uzmanı, sadece bir küçük alanda en iyi hizmeti vereni bulmak lazım.

Toy Design ile ilgili bilgi istemek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Vera Eğitim, sadece ” İtalya’da eğitim” 🙂

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Genel, Polidesign, Product Design, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın