Domus Academy ve Naba Open Day

Domus Academy ve Naba kapılarını öğrencilere ve velilere açıyor. Domus Academy master programları, Naba master ve üniversite programları ile ilgilenen öğrencileri kampüse davet ediyor.

Tarih: 20 Ocak 2018, Cumartesi

Saat: 10.00 – 16.00

Adres: Domus Academy — NABA, via C. Darwin 20, 20143 Milano

Open day’e katılan öğrenciler ve veliler okulun hocaları ve öğrencileri ile görüşüyor, kampüsü ve atölyeleri geziyor, başvuru ve kayıt koşulları ile ilgili bilgi alıyor ve en önemlisi kampüs içinde okulun öğrencilerinin firmalarla hazırladıkları projeleri bire bir görebiliyor.

Open day kaydı için aşağıdaki formu doldurup bize iletebilirsiniz.

Vera Eğitim – Domus Academy ve Naba Türkiye resmi temsilcisi – Ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Architecture, Bölümler, Brand Management, Business Design, Contemporary arts markets, Creative Advertising, Domus Academy, Fashion Design, Fashion management, Fashion Styling, Graphic Design, information design, Interaction Design, Interior Design, NABA, Painting and Visual Arts, Product Design, Service Design, Visual Brand Design, İtalya'da Eğitim, İtalya'da Gezi ve Seyahat, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın