NABA & Domus Academy Master Toplantısı

DA-NABA-Etkinlik-Master

24 Şubat Cumartesi günü Suadiye Oteli’nde NABA ve Domus Academy’nin yetkilisini misafir ediyoruz.

Gelen yetkili 15:00 ile 16:00 arası Domus Academy’de ve NABA’da master eğitimi hakkında sunum yapacak. İtalya’da yüksek lisans yapmanın şartları ve okullara başvuru koşullarını anlatacak. Öğrencilerin sorularını yanıtlayacak ve geçmiş senelerde öğrencilerin şirketlerle beraber yaptığı projelerden örnekler gösterecek.

Ardından saat 16:00 ile 18:00 arası NABA veya Domus’a başvurmak isteyen öğrenciler portfolio ve diğer belgelerini İtalyan yetkiliye göstererek eksiklerini öğrenme fırsatı yakalayacak.

Yer: Suadiye Oteli

Tarih: 17 Şubat 2018

Program:

15:00 – 16:00 Domus Academy ve Naba’da master eğitimi sunumu

16:00 – 18.00 Master portfolio review

NABA ve Domus Academy ile sonbahar döneminde yaptığımız organizasyon çok başarılı oldu. Portfolio review’a katılan lisans öğrencilerimizden 6 tanesi kabul oldu ve kayıt oldu. Master sunumuna katılan öğrencilerimizden 2’si burs kazanarak olmak üzere 4 öğrenci istediği bölümlerden kabul aldı.

Sunum ve portfolio review organizasyonumuza katılmak isteyen öğrencilerin aşağıdaki formu doldurmalarını rica ederiz.

Yerimiz ve portfolio review için zamanımız kısıtlı olduğundan mutlaka adınızı yazdırın.

Sorularınız için: vera@veraedu.com, 0216 504 20 12

Vera Eğitim, NABA ve Domus Academy Türkiye yetkili ofisi

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Domus Academy, NABA, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın