IED MASTER – ANIMATION DESIGN

Animation-Design-2

İnternetin ve dijital medyanın yayılması ve reklamlar, diziler, uzun-kısa metrajlı filmlerde özel efekt alanlarına artan talep ile birlikte animasyona ilgide haliyle arttı. Animasyon tasarımı veya reklam sektöründe çalışmak isteyen öğrenciler için IED Milano’da olan bu master programı harika bir seçenek olacaktır.

Ne zaman başlıyor?

Kasım 2018.

Eğitim dili nedir?

İtalyanca.

Master ne kadar sürüyor?

1 yıl.

Kariyer olanakları nelerdir?

Animasyon Tasarımcısı, Animasyon Üretimi, Konsept Sanatçısı, Karakter Tasarımcısı, Storyboard Sanatçısı gibi profiller için oldukça nitelikli bir uzmanlık garanti eder.

Ücreti ne kadar?

15.900€.

Başvuru formu ve hazırlanacak evraklarla ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki formu doldurup bizden bilgi isteyebilirsiniz.

Vera Eğitim – IED Türkiye resmi temsilcisi – Ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı IED, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın