Pegasus’la İtalya

İtalya, Türk insanının ilk ve en çok seyahat ettiği Avrupa ülkesiymiş. Bize coğrafi olarak yakın olması, insanlarının sıcaklığı ve kültürel yakınlığı buna etken. Yeme içme, ağız tatları, yüksek sesle sohbetleri, aileye önem vermeleri bize yakın hissettiriyor İtalyanlar’ı. Bir de bunların yanında tarihe sahip çıkmaları, özenle korumaları, her alandaki şıklıkları ve kibarlıkları eklenince İtalya cazip tatil rotası haline geliyor.

Bugün ve yarına mahsus Pegasu bir kampanya yapmış. 4 ve 5 Ocak tarihlerinde bütün yurtdışı biletleri %30 indirimli. Kampanyanın geçerli olduğu uçuş tarihleri 7 Şubat 2018 ile 7 Haziran 2018 arası. Pegasus’un uçakları Sabiha Gökçen’den kalkıyor ve İtalya’nın 3 şehrine uçuyor:

51876446

Bologna

DQmer3dPVa84bxgQaf5S6aiee4Aojh9sypGXTE7CFj26heR

Roma

milano_duomo

Milano

Kafanızda bir İtalya seyahati organize etmek varsa, bugün akşam 23:59’a kadar geçerli olan bu kampanyayı kaçırmayın: http://www.flypgs.com

cift_motto

Ayrıca Pegasus’un sitesinde bu 3 şehir ile ilgili güzel birer rehber de var. Örneğin Bologna şehri için aşağıdaki linke göz atın:

https://flights.flypgs.com/tr/bologna-ucak-bileti

İyi seyahatler, ya da İtalyanca olarak buon viaggio:)!

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı İtalya'da Eğitim, İtalya'da Gezi ve Seyahat, İtalyan Edebiyatı, İtalyan Kültürü kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın