IULM – Game Design Masterı

 

IUM-GAME-DESIGN

IULM oyun kültürünün yaratıcılığı, yeniliği ve çeşitliliğine inanan tasarımcılar için İtalya’nın en hareketli şehri olan Milano’da eğitim dili ingilizce olan stüdyo tabanlı bir master programı sunmakta. Game Design!

Yenilikçi oyunlar üretmek isteyen öğrenciler için tasarlanan bu program, mezunlarını oyun tasarımı ve medya üretiminde ileri seviyede çalışmaya yönlendiriyor.

Eğitim süresince öğrenciler bireysel ya da takım halinde beyin fırtınası, araştırma, tasarım ve son projeleri haline gelecek olan dijital bir oyunu geliştirecek ve bu oyun  Independent Games Festival, Indiecade, Fantastic Arcade (ABD), A MAZE. (Almanya), Game On! (Arjantin), Gamerz (Fransa) gibi uluslararası yarışmalara sunulacaktır.

Master ne kadar sürüyor?

1 yıl.

Ne zaman başlıyor?

20 Ekim 2018

Ücreti ne kadar?

10.560 € (2017 master ücreti)

Detaylı bilgi ve başvuru için aşağıdaki formu doldurup bize bilgilerinizi iletebilirsiniz.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı IULM, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın