Vera Eğitim Türkiye birincisi, dünya üçüncüsü

 

DOMUS ACADEMY & NABA INTERNATIONAL MEETING 2018

Geçtiğimiz hafta Milano’da Domus Academy ve NABA‘nın yıllık uluslarası toplantısı vardı. Bütün dünyadan en başarılı Domus ve NABA resmi temsilcilik ofislerinin davet edildiği toplantıda hem Milano ve okulları gezme fırsatı yakaladık, hem bizimle aynı işi yapan diğer ülkelerdeki arkadaşlarımızla fikir alışverişi yaptık, hem de yeni açılan bölümlerle ilgili bilgi sahibi olduk.

Son gün yapılan ödül töreninde en başarılı temsilcilik ofislerine ödüller dağıtıldı. Vera Eğitim Hindistan ve Çin’deki birer firmadan sonra dünyadaki en iyi 3. temsilcilik ofisi ödülünü aldı. Nüfusları 1 milyarın üzerinden iki ülkeden sonra ülkemiz Türkiye’nin yer alması ve bu başarıda katkımızın olması bizim için gurur verici.

Domus Academy ve NABA’nın ülkemizde birkaç temsilcisi var. Aynı geçen sene olduğu gibi bu sene de Vera Eğitim olarak, Türkiye’nin en iyi NABA ve Domus Academy temsilcilik ofisi seçildik. Verdiğimiz hizmet kalitesi, öğrenci sayımız ve giden öğrencilerimizin başarı düzeyi, burs kazanan öğrenci sayımız bu ödülü almamıza etken.

Çalışmalarımızın ve emeğimizin karşılığını almak çok güzel.

2016 ve 2017 yıllarında da aldığımız bu ödülün devamını sağlamak için aynı coşku ve tutkuyla çalışmaya devam edeceğiz. Dürüst, samimi, özenli ve çalışkan danışmanlık hizmeti temel prensibimiz ve bunu öğrencilerimizle paylaşarak onların başarılarına ortak olmak, onlarla aynı heyecanı paylaşıp, yüreğimizi koyarak çalışmalarımıza devam edeceğiz.

 

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Domus Academy, NABA kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın