Marangoni’nin yeni binası

Marangoni Milano Fashion School’un master ve 1 yıllık sertifika programları için Milano’da 2000 m2’lik yeni bir alan açıldı. San Babile 3’te tarihi bir bina “Palazzo del Toro” nun 4. katı. Bina 1935 – 1939 tarihleri arası mimar Emilio Lancia ve Raffaele Merendi tarafından yapılmış. Diğer Marangoni moda binasına Via Verri 4’e de çok yakın, yürüme mesafesinde.

Ocak 2018’de mastera ve 1 yıllık sertifika programına başlayan öğrenciler yeni binada da ders almaya başlayacak. Binada, 9 teori derslik, 3 bilgisayar odası, 4 çizim derslikleri, 2 kalıp kesme alanı, 1 dikiş alanı, 1 öğrenci salonu, 1 adet aksesuar laboratuarı var. Milano’daki moda öğrencileri artık daha geniş bir çalışma alanına sahip.

Vera Eğitim Marangoni Türkiye resmi temsilcisi. Marangoni başvuru koşulları ile ilgili bilgi almak için bize CV’nizi iletebilirsiniz. vera@veraedu.com 

About italyada

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, fashion business, Fashion Buying, Fashion Design, fashion management, Fashion Styling, Marangoni, İtalya'da Eğitim, İtalya'da Master içinde yayınlandı ve , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s