IED Fashion Business masterı

Moda, işletme, iletişim ve pazarlama alanlarından mezun olan Moda ile ilgili öğrencilere yönelik IED’deki Fashion Business masterı için başvurular devam ediyor. Spesifik ve niş bir alanda uzmanlaşmak isteyenler için güzel bir imkan.

IED – Fashion Business -from Made in Italy to Global Market Management

Kampüsü Floransa

Başlangıç tarihi 20 Şubat 2018

Eğitim süresi 11 ay

Eğitim dili İngilizce

Eğitim ücreti 18.900€

Başvuru için istenen belgeler başvuru formu, CV, motivasyon mektubu, transkript, diploma, pasaport kopyası. Öğrencinin İngilizce seviyesini ve programa istekliliğini ölçmek için 2 tane skype mülakatı yapılıyor. Bu mülakatta neler soruluyor, başvuru belgelerini hazırlarken nelere dikkat etmek gerekiyor detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurup bize bilgilerinizi iletebilirsiniz.

Bu programdan mezun öğrencimiz Seren’in yazısı için bloğumuzu takip edin. Bu hafta Seren hikayesini bizimle paylaşacak.

Vera Eğitim Danışmanlık – IED Türkiye resmi temsilcisi, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Fashion business, IED, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın