Domus Academy’de Mart’ta başlayan masterlar için burs imkanı

Domus Academy’de Mart ayında başlayan master programları için bir burs yarışması açıldı. Güzel bir haber burs yarışması için bir proje hazırlamak gerekmiyor. %30 ve %40 oranlarında 2 tane burs veriyor.

Hangi bölümler için burs veriliyor?

-Business Design
-Product Design
-Luxury Brand Management
-Fashion Design
-Fashion Management
-Fashion Styling & Visual Merchandising
-Information Design
-Interaction Design
-Interior & Living Design
-Urban Vision & Architectural Design
-Service Design
-Visual Brand Design

Burs yarışması için neler hazırlayacağım?

-Portfolyo (Bu 3 bölüm için zorunlu değil. Fashion Management, Luxury Brand Management, Business Design)

-Essay Assignment (Fashion Management, Luxury Brand Management, Business Design bölümlerine başvuru yapacak öğrenciler için zorunlu, maksimum 1.500 kelimelik)

-Motivasyon mektubu

-Transkript ve diploma

-Domus Academy başvuru formu

Burs yarışması için son başvuru tarihi ne zaman?

Burs yarışması için son başvuru tarihi 12 Ocak 2018. Sonuçlar 30 Ocak 2018’de açıklanıyor.

Burs yarışması ile ilgili detaylı bilgi almak orjinal burs metni ve başvuru formu için aşağıdaki formu doldurup bize iletebilirsiniz. Vera Eğitim Domus Academy Türkiye resmi temsilcisidir. Danışmanlık hizmetimiz ücretsiz.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Architecture, Brand Management, Business Design, Domus Academy, Fashion Design, Fashion management, Fashion Styling, Graphic Design, Interaction Design, Interior Design, Product Design, Service Design, Visual Brand Design, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın