24 Ekim’de IED ile Ankara’da eğitim fuarındayız

Ankara’da yaşayan öğrencilerimize güzel bir haberimiz var.

24 Ekim Salı günü Ankara’daki öğrencilerle IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarı’nda buluşuyoruz. Saat 13.00 ile 19.00 arası Ankara Sheraton Oteli’ndeyiz. IED’in Ocak, Şubat ve Mart aylarında başlayan master programları hakkında bilgi almak isteyen, IED’de üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerimizi fuara bekliyoruz.

Fuara katılmak isteyenler aşağıdaki bilgi formunu doldurup kayıtlarını bize yollayabilirler. Vera Eğitim IED Türkiye resmi temsilcisi.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Accessory Design, Architecture, Brand Management, Car Design, Fashion Design, Fashion management, Fashion Styling, Graphic Design, IED, Interior Design, Jewelry Design, Product Design, Visual Brand Design, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın