21 22 Ekim Politecnico Polidesign ile Inarts fuarındayız

21 ve 22 Ekim tarihlerinde Taksim Intercontinental (Eski adıyla Ceylan Otel) Otel’de düzenlenecek olan Inarts fuarına katılıyoruz.

Inarts sadece sanat ve tasarım okumak isteyen öğrencilere yönelik bir yurtdışı eğitim fuarı. Fuarda iki standımız olacak. Bunlardan biri de Politecnico di Milano’nun 1 yıllık master programlarından oluşan Polidesign.

TR_Afişjpg_Page1

Politecnico di Milano’nun 1 yıllık İngilizce master programları:

Lighting Design

Yacht Design

Service Design

Strategic Design

Accessory Design

Furniture Design ise ilk defa 2018 Ocak döneminde başlayacak yeni bir master programı.

Polidesign, devlet üniversitesi konsorsiyumu olduğundan fuarlara sık katılabilen bir üniversite değil. Bundan 5 yıl öncesinde bir defa kendilerini misafir etmiştik. O yüzden bu güzel ve nadir imkanı kaçırmayın, Inarts fuarı’nı önümüzdeki haftasonu mutlaka ziyaret edin.

 

On kayıt için formu doldurun:

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Lighting design, Polidesign, Service Design, Strategic Design, Yacht Design, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın