21 22 Ekim Marangoni ile Inarts fuarındayız

21 ve 22 Ekim tarihlerinde Taksim Intercontinental (Eski adıyla Ceylan Otel) Otel’de düzenlenecek olan Inarts fuarına katılıyoruz.

Inarts sadece sanat ve tasarım okumak isteyen öğrencilere yönelik bir yurtdışı eğitim fuarı. Fuarda iki standımız olan. Bunlardan biri İtalya’nın 80 yıllık moda okulu Istituto Marangoni.

TR_Afişjpg_Page1.jpgMarangoni’nin birçok lisans bölümü bu sene YÖK denkliği de aldı. Artık lisans eğitimleri 180 ECTS ve dünya çapında geçerli. Marangoni’de fashion design’ın binbir çeşidinden fashion communicationi fashion law, fashion business, marketing gibi çok çeşitli alt dalında eğitimler veriliyor. Ayrıca Interior Design, product design gibi bölümler de var. Master programları ise genellikle 1 yıl sürüyor ve çoğu İngilizce dilinde. Daha çok bilgi ve kabul şartları için 21 Ekim Cumartesi ve 22 Ekim Pazar günü standımızı ziyaret etmeyi unutmayın.

Fuarda görüşmek üzere. Ön kayıt yaptırmak için formu doldurun.

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Accessory Design, Fashion Buying, Fashion Design, Fashion management, Fashion Startup, Fashion Styling, Marangoni, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın