Aydınlatma tasarımı masterı

İtalya’da Polidesign’da aydınlatma tasarımı okumak isteyen öğrenciler artık ara dönemde de programa başlayabilecek.

Polidesign – Lighting Design and Led Technology

Başlangıç tarihi Şubat 2018

Eğitim süresi 1 yıl

Eğitim ücreti 7 490€

Kontenjan 30 kişi

Başvuru yapmayı planlayan öğrencilerden en çok iki soru geliyor.

İlki başvuru için en önemli döküman nedir?

Başvuru yaparken en önemli döküman portfolyo. Nasıl bir portfolyo hazırlamak gerekiyor? Portfolyoda nasıl projeler olmalı? tüm bu konularda destek oluyor, kabul almış örnekleri sizleri ofisimize davet edip gösteriyoruz.

İkincisi ise giden öğrencilerin, mezunların yorumları nasıl?

Mümkün olduğunda mastera başlayan öğrencilerimizle iletişimi koparmamaya onların yorumlarını almaya çalışıyoruz. Onlardan yorumlar geldikçe de bloğumuzda yayınlıyoruz. Bloğumuzda lighting design öğrencilerinin yorumlarını okuyabilirsiniz. Bir de okul, mezunları ile yapmış olduğu röportajları youtube üzerinden bizimle paylaşıyor. Başvuru yapacaklara fikir olması için okulun röportajları yayınladığı videolar:

Aydınlatma tasarımı bölümünde master yapmak isteyenler aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirler. Vera Eğitim Polidesign Türkiye resmi temsilcisidir. Danışmanlık hizmetimiz ücretsizdir.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Lighting design, Polidesign, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın