Domus Academy master bursları

Domus Academy’de 10 Ocak’ta başlayan master programları için açılan burs yarışmaları sona erdi. Her bölümde toplamda 5 öğrenciye burs verilecek. 1’er öğrenci %60, %50 ve %40, 2 öğrenci de %20 burs kazanacak.

Fashion Management, Fashion Design, Fashion Styling and Visual Merchandising, Business Design, Luxury Brand Management ve Servise Design bölümleri için sonuçlar 29 Eylül’de açıklanıyor.

Interior and Living Design, Product Design, Interaction Design, Visual Brand Design, Urban Vision and Architectural Design ve Information Design bölümleri için sonuçlar 6 Ekim’de açıklanıyor.

Yarışmaya başvuru yapan tüm öğrencilerimize başarılar diliyoruz. Sonuçları merakla bekliyoruz. Açılacak yeni yarışmalardan haberdar olmak için aşağıdaki bilgi formunu doldurup bize bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Architecture, Brand Management, Business Design, Domus Academy, Fashion Design, Fashion management, Fashion Styling, Graphic Design, Interaction Design, Interior Design, Product Design, Service Design, Visual Brand Design, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın