İtalya’da uygun fiyatlı master imkanı

Bugün, kampüsleri Floransa’da olan özellikle İtalya’da uygun fiyatlı master arayan öğrencilerin sık sık bilgi istediği 2 okulumuzla ilgili bilgileri paylaşmak istedik. Florence Design Academy ve The Florence Institute of Design International. İki okulun ücretleri de neredeyse İtalya’daki devlet okullarıyla denk.

Florence Design Academy 

Master programları: Interior Design, Industrial Design ve Graphic Design

Eğitim dili: İngilizce

Başlangıç tarihi: 23 Ocak 2018

Eğitim süresi: 1 yıl

Eğitim ücreti: 6.850€

The Florence Institute of Design International

Master programları: Interior Design, Furniture Design ve Graphic Design

Eğitim dili: İngilizce

Başlangıç tarihi: 15 Ocak 2018

Eğitim süresi: 1 yıl

Eğitim ücreti: 6.990€ (Furniture Design: 7.900€)

Her iki okulun da kabul şartları bir biri ile benzer. En önemli kriter portfolyo ve motivasyon mektubu. Okullara başvurular yoğun olduğundan Eylül/Ekim sonrasına kalanlar red alıyorlar. Ocak 2018 dönemine başvuru yapmak isteyenler iki okuldan birine karar verip bizimle iletişime geçebilirler. Her iki okulun da Türkiye resmi temsilcisiyiz. Danışmanlık hizmetimiz ücretsiz.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı FIDI, Florence Design Academy, Furniture design, Graphic Design, Interior Design, Product Design kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın