Yacht Design master bursu

İtalya’da yat tasarım masterı yapmak isteyenler için güzel bir haberi paylaşmak istiyoruz. Polidesign’de açılan Yacht Design master programı için burs açıldı.

Polidesign – Yacht Design masterı

Başlangıç tarihi: 5 Şubat 2018

Eğitim süresi: 1 yıl

Eğitim dili: İngilizce

Eğitim ücreti: 12.500€

Yacht Design masterı yapmak isteyenler için 3 adet %25 burs imkanı var. Burs başvurusu için gerekli belgeler başvuru formu, CV, pasaport kopyası, motivasyon mektubu, transkript, diploma ve portfolyo. Son başvuru tarihi 27 Ekim 2017.

Orjinal burs metni ve başvuru formu için aşağıdaki iletişim formu doldurup bize iletebilirsiniz. Vera Eğitim Polidesign Türkiye resmi temsilcidir. Danışmanlık hizmetimiz ücretsizdir.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Polidesign, Yacht Design, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın