Eski öğrencilerimizin başarısı

Ne zamanki bir yerlerde eski bir öğrencimizin başarısını görüyoruz, ifade etmesi zor bir mutluluk kaplıyor içimizi. Yaptığımız işte birilerinin hayatına dokunmak, güzel anlamda bir yön vermenin maddi hiçbir karşılığı yok.

Yine böyle güzel duyguları haftasono Maison Franciase dergisinin Ağustos sayısını karıştırırken yaşadım. Zaten artık Vera Eğitim Türkiye’de Domus Academy adıyla özdeşleşir oldu. Eski öğrencilerimizden Domus academy Milano’da mastera gönderdiğimiz Ayca Güney resimdeki başarısıyla uluslararası alanda adından söz ettirmiş. Aleksitimi adli resim sergisiyle Floransa Bienali’ne katılıyor. Metinde İtalya’da Domus academy’deki eğitiminin bakış açısına ne kadar fark getirdiğinden bahsetmiş. Dergiyi alın, okuyun, imkanınız varsa Floransa’daki bienale gidip Ayca Güney’i izleyin.

Tebrik ediyor, başarılarından ötürü gurur duyuyoruz sevgili Ayca Güney!

ayca guney.jpg

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Domus Academy, Interior Design, İtalya'da Eğitim, İtalyan Edebiyatı, İtalyan Kültürü kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın