30 Haziran Bocconi Testi

İtalya’nın ekonomi ve işletme alanında en iyi üniversitesi Bocconi son birkaç yıldır Lise 3 öğrencileri için yaz ayında erken sınav hakkı açmaya başladı. Sadece yüksek ortalamalı öğrencilerin kabul edildiği bu sınav bu sene 30 Haziran 2017 tarihinde, yani Cuma günü.

Sınava girecek olan bütün öğrencilere başarılar dileriz, emekler karşılığını bulsun, isteyen herkes gönlünden geçen okula kabul alsın.

Vera Eğitim olarak her Bocconi sınav dönemi sınırlı sayıda öğrenciye destek oluyoruz. Sınava girmek için gerekli evrakları siteye yüklemek gerekiyor. Bu evrakları beraber hazırlıyoruz. Adım adım çalışıyoruz. Özellikle az sayıda öğrenciye destek oluyoruz ki, hata yapmayalım ve bütün verimimizle hazırlanalım.

Bir sonraki sınav Lise 4 öğrencileri için 2018 Şubat ayında olacak. Başvuruların Eylül – Ekim 2017 gibi açılacak. Önceden hazırlanmaya başlamak ve Bocconi danışmanlığı almak için, aşağıdaki formu doldurarak bizden bilgi alabilirsiniz.

About italyada

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bocconi, Business Administration, İtalya'da Üniversite, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s