%50 burslu brand management masterı

İtalya’da master yapmak isteyen öğrenciler en çok iç mimarlık, product design, graphic design gibi alanlarda eğitimleri tercih ediyorlar. Bunlardan sonra ise brand management masterı en çok sorulan ve talep gören eğitim. Fakat Brand Management master programlarının ücretleri oldukça yüksek. Domus Academy, Marangoni gibi okullarda bu ücret 30 000 Eurolara kadar çıkıyor.

İtalya’da brand management, fashion business, fashion product management, fashion communication gibi modayla ilgili ama çizim gerektirmeyen, portfolio istemeyen, moda yönetimi, marka yönetimi gibi master programları için çok iyi bir önerimiz var: Milan Fashion Institute. Bu okulu daha önce duymamış olabilirsiniz. Ama Bocconi’yi, Politecnico di Milano‘yu mutlaka duymuşsunuzdur. Milan Fashion Institute, Bocconi, Politecnico di Milano e Cattolica Üniversitelerinin kar amacı gütmeden kurduğu bir konsorsiyum. Verdiği master eğitimleri 60 ECTS ve bütün öğrencilerine mecburi staj sağlıyor.

Milan Fashion Institute’ta 3 tane master programı var:

  • Brand Communication & Management
  • Brand and Business Management
  • Brand and Product Management

Hepsinde eğitim dili İngilizce. 22 Ocak 2018 başlangıç tarihi ve normal ücretleri 15 600 Euro. Güzel haber %50 burs imkanı var. Ve ödemeler toplam 4 parçada yapıldığından öğrencilere kolaylık sağlıyor.

Başvurular açıldı. Detaylı bilgi ve başvuru formunu istemek için CV’nizle beraber ” Milan Fashion Institute” konulu bir emaili bize gönderin: vera@veraedu.com

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Multichannel marketing management, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın