%25 Accessory Design master bursu

accessory design polidesign Vera Istanbul

Polidesign, Politecnico di Milano’nun Kasım 2017’de başlayacak olan Accessory Design masterı için 2 öğrenciye %25’er burs verilecek. Eğitimin normal ücreti 9000 €.

Bursa başvurmak için özel bir proje/ödev hazırlamak gerekmiyor. CV, portfolio ve geçmiş deneyimlerinize bakılarak burs verilecek. Son başvuru tarihi 24 Temmuz 2017. (Son haftaya kalmayın!)

Detaylar ve orjinal burs metni için CV’nizler beraber bize email gönderebilirsiniz. Vera Eğitim, Polidesign resmi Türkiye kayıt ve başvuru merkezidir, işlemler ve danışmanlık çalışmalarımız ücretsizdir:

vera@veraedu.com

Vera Eğitim, sadece “İtalya’da” eğitim, http://www.veraedu.com

 

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Accessory Design, Jewelry Design, Polidesign, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın