SPD mezunu tasarımcılar

Tasarım dergilerini okurken tasarımcıların biyografilerinde temsilcisi olduğumuz okulları görmek beni hep heyecanlandırır. Bu başarı hikayeleri İtalya’da mastera gidecek öğrencilerimize de ilham kaynağıdır. Enza Home Book Mayıs-Haziran sayısında Türkiye resmi temsilcisi olduğumuz Milano’nun ilk özel tasarım okulu Scuola Politecnica di Design’da iç mimarlık masterını tamamlamış Emre Evrenos vardı. Dergide Emre Evrenos’un Enza Home Alessa Yemek Odası ile bir mekan tasarımına yer verilmiş.

SPD’de master eğitimi almak isteyenler için eğitim dili İngilizce olan programlar:

  • Interior Design
  • Industrial Design
  • Visual Design
  • Transportation and Car Design
  • Web and Digital Design

Eğitimler 23 Ekim’de başlıyor. Eğitim süresi 1 yıl + 3 ay staj. Eğitim ücreti 16.400€. (Transportation and Car Design 16.800€)

Vera Eğitim Danışmanlık SPD Türkiye resmi temsilcisi. Danışmanlık hizmetimiz ücretsiz. Detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurup bize bilgilerinizi iletebilirsiniz.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Car Design, Graphic Design, Interior Design, Product Design, SPD, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın