Domus Academy Open Day

Domus Academy’de master yapmak isteyenlere güzel bir haberimiz var. Domus Academy master programları ile ilgilenen öğrencilere kapılarını açıyor.

Domus Academy Open Day

Tarih: 6 Temmuz Perşembe

Saat: 10.00 – 16.00

Adres: Domus Academy, Via Darwin 20, 20143 Milan

Geçtiğimiz yaz bu tarihlerde okulun davetlisi olarak Domus Academy’deydim. Böylece Open Day zamanı kampüste olma fırsatı yakaladım. Katılımcılar için çok güzel bir program organize etmişlerdi. Open Day’e katılanlar okulun hocaları ve öğrencileri ile görüşüyor, kampüsü ve atölyeleri geziyor, başvuru ve kayıt koşulları ile ilgili bilgi alıyor ve en önemlisi kampüs içinde okulun öğrencilerinin firmalarla hazırladıkları projeleri bire bir görebiliyor.

Domus Academy master programları ile ilgilenenler 6 Temmuz’u mutlaka ajandalarına not etsin! Open Day kaydı için aşağıdaki formu doldurup bize iletin.

(Fotoğraflar geçen seneki Open Day’den.)

 

About italyada

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Architecture, Bölümler, Brand Management, Business Design, Domus Academy, Fashion Design, Fashion Styling, Graphic Design, Interaction Design, Interior Design, Product Design, Service Design, İtalya'da Master içinde yayınlandı ve , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s