Marangoni ve NABA burs yarışmaları kapandı

Bu sene İtalya’daki üniversitelerin burs yarışmalarının son günü aynı tarihe denk geldi. 12 Mayıs 2017.

Marangoni ve NABA’nın burs yarışmasına katılmak için son gün bugündü.

Bu sene NABA’da en çok interior design ve Crative Advertising master programlarına başvuru aldık. Katılan ve emek veren bütün öğrencilerimize başarılar dileriz. Kazananlar 6 Haziran’da açıklanıyor.

Marangoni’deki burs yarışması sadece master değil, üniversite ve 1 yıllık sertifika programları için de geçerliydi. Marangoni’de en çok başvuru aldığımız bölümler ise her zamanki gibi moda tasarımı (fashion design menswear ve womenswear), Floransa kampüsünde arts management, product & furniture design, accessory design & management ve fashion media &promotion bölümleri oldu. Öğrencilerimizn çoğu geceli gündüzlü çalışıp emek verdi. İnşallah bütün emekler karşılığını bulur. Şimdiden herkese başarılar diliyoruz. Marangoni’nin sonuçları ise 1- 15 Haziran tarihleri arasında açıklanacak.

Kazananları yine burada duyuracağız. Siz de yarışmalar hakkında bilg edinmek ve duyurulardan haberdar olmak isterseniz bize CV’nizle beraber bir email gönderin:

vera@veraedu.com/ 0216 504 20 12

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Creative Advertising, Fashion Design, Fashion Startup, Fashion Styling, Furniture design, Marangoni, NABA, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın