İtalyanca SAT -II

Amerika’ya hazırlanan öğrencilerin en önemli belgelerinden biri SAT.  Amerika başvurularında AP ders almış olmak, sosyal bir kişilik olmak, sınıf başkanı olmak, sosyal yardımlarda bulunmak, herhangibir spor dalında şampiyon olmak vb. başarılar çok önemli. Kısacası çok yönlü olmak.

SAT’nin normal sınavının dışında bir de yan dalları var. Bunlardan biri de İtalyanca. Vera Eğitim’de SAT II – Italiano dersleri de veriyoruz. Oldukça niş bir alan. Sınava hazırlanmak için sadece İtalyanca bilen bir kişiden destek almak yeterli olmayabilir. SAT İtalyanca kaynak kitabına sahip, sınav sistemina aşina bir İtalyanca öğretmeni ile çalışmak daha verimli sonuçlar almanıza yarar.

SAT İtalyanca Vera.jpg

SAT II ITALIAN

 

Temel veya orta düzeyde İtalyanca bilen ve Amerika’da üniversite okumayı hedefleyen öğrencilere SAT II Italian sınavına girmelerini tavsiye ediyoruz.

İtalyanca SAT özel dersiyle ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Vera Eğitim, İtalya’da Eğitim ve İtalyanca, 0216 504 20 12, vera@veraedu.com

About italyada

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı İtalya'da Eğitim, İtalyanca, İtalyanca CILS, İtalyanca SAT içinde yayınlandı ve , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s