FIDI kayıtlar doldu

FIDI Florence Veraedu.jpgFloransa’daki okullarımız içinde severek çalıştığımız ve resmi temsilcisi olduğumuz Florence Institute of Design International’ın iç mimarlık ve mobilya tasarımı bölümleri için kayıtlar kapandı. Yoğun ilgi gören FIDI’de bölümler çoğu okula göre erken doluyor.

FIDI, senede 2 defa öğrenci alan küçük ama iyi bir eğitim veren bir okul. Eylül ve Ocak döneminde öğrenci alıyor. İç mimarlık, mobilya tasarımı, grafik tasarım ve ürün tasarımı bölümlerinde 1 yıllık master programları ve 3 yıllık üniversite programları var. Üniversite programlarının ve masterın YÖK denkliği yok.

Interior Design ve Furniture Design master programlarının Eylül intake’leri için olumsuz yanıt almaya başladık. Yeterli seviyede bulunan öğrencilere Ocak 2018 için kabul yollanıyor. Yetkin bulunmayanlar ise red alıyor. FIDI uygun fiyatları ile de dikkat çekiyor. Hem iyi eğitim veren hem de uygun fiyatlı okul bulmak kolay değil. O yüzden siz de FIDI Floransa’yı hedefliyorsanız gecikmeden başvurunuzu yapın.

Vera Eğitim FIDI Türkiye resmi temsilcisidir. Detaylı bilgi için, telefon numaranızla beraber, vera@veraedu.com adresine FIDI başlıklı email atabilirsiniz.

About italyada

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, FIDI, furniture design, Interior Design, İtalya'da Üniversite, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s