Fashion Start-Up Masterı

Çoğu genç moda tutkununun hayali kendi markasını yaratmak. Eğitim danışmanlığı mesleğimin ilk yıllarında Mimar Sinan’dan bir öğrenci İtalya’da moda tasarımı masterı için yüksek bir burs kazanmıştı. Hiç unutmam motivasyon mektubunda bir gün hayalim, doing real clothes, for real people diye yazmıştı. Tek cümleyle özetleyip aynı etkiyi yaratmak mümkün değil, ama hala hatırlarım ve o tutkuyu hissedip tüylerim diken diken olur.

Bu sene Marangoni’de Fashion Start-Up masterını görünce gerçekten çok sevindim. Sadece yaratıcılık değil, markanın kurulması, girişimcilik, innovasyon, sosyal ve geleneksel medya ile tanıtımı, lansmanı ve bunun gibi bir çok detayı içeren çok ilgi çekici bir master programı. Modanın dinamikleri açısından ele alınan ve hiçbir okulda benzeri olmayan bir master.

Oldukça az zaman kaldı (son gün 12 Mayıs) ama bu master programı için bir burs yarışması da var. Üstelik %100 ü de kapsıyor. Diğer oranlar %50 ve 5000 Euro indirim. Yarışma ile ilgili detaylar için Marangoni resmi Türkiye temsilcisi Vera Eğitim’e mail atabilirsiniz: vera@veraedu.com

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Fashion Startup, Marangoni, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın