Türk öğrencilerin dünya çapında başarıları

İtalya’daki 25’i aşkın üniversitenin Türkiye resmi temsilcisiyiz. Bu okullardan zaman zaman Türk öğrencilerinin başarıyla ilgili haberler geliyor. Özellikle tasarımla ilgili başarılar olduğunda ben ayrıca mutlu oluyorum. Bizim ülkemiz de sanata, tasarıma önem versin istiyorum.

Son haber, Floransa’daki moda okulumuz Polimoda’dan geldi. Polimoda’da advanced fashion design masterı yapan Kadir Kılıç, International Woolmark Prize ödülüne aday oldu.

Kadir Kılıç Polimoda.jpg

Kadir Kılıç’ı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyor, onunla gurur duyuyoruz.

Ayrıca Polimoda’nın öğrencilerini desteklemesi, daha sonra bu başarılarının duyulması için uğraş vermesi de takdir edilesi. Böyle bir okulun resmi temsilcisi olmak, bizim için de gurur kaynağı. Polimoda ile ilgili bilgi edinmek ve ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanmak için aşağıdaki formu doldurun.

Vera Eğitim, Polimoda Türkiye resmi temsilcisi, 0216 504 20 12, vera@veraedu.com

About italyada

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Fashion Design, Polimoda, İtalya'da Eğitim içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s