2 yıllık Strategic Communication masterı

IULM CAMPUS veraedu.jpg

Resmi temsilciliklerimizden İletişim ve Halkla İlişkiler alanından İtalya’nın en iyi üniversitesi olan IULM’de 2 yıllık Strategic Communication masterı İngilizce dilinde eğitim vermeye başladı.

IULM çok iyi bir üniversite, bölümleri de oldukça ilgi çekici. Fakat üniversite programları hep İtalyanca dilinde olduğundan çoğu öğrenci başvurmaktan yüksünüyor. Oysa öğrencilerimize hep söylüyoruz, İtalyanca öğrenmek de önemli.

IULM’ün yüksek lisans programları da İtalyancaydı. Strategic Communication masterı güzel bir talebi karşılayacak gibi duruyor. Özetle masterı anlatalım:

Üniversite : IULM

Bölüm: Strategic Communication YÖK denkliği olan 2 yıllık Yüksek Lisans

Eğitim dili: İngilizce

Ücreti: 9300 Euro

İstenilen İngilizce seviyesi: IELTS 5.0 – 6.5

Mülakat: var

2. sene İngiltere’de okuma imkanı veya İtalya’da devam etme.

Gerekli belgeler: CV, motivasyon mektubu, referans mektubu, transcript, diploma veya öğrenci belgesi, pasaport

Bu master programıyla ilgiliyseniz, bir güzel haberimiz daha var. 4 Mayıs Perşembe günü TR saatiyle 16:00’da bölümün webinarı var. Katılmak isteyenler aşağıdaki formu doldurup, kayıt olabilirler.

Halkla İlişkiler, Uluslararası İlişkiler, İletişim, Reklamcılık bölümlerinden mezun öğrenciler master programına katılabilir.

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Innovation and entrepreneurship, IULM, Multichannel marketing management, Strategic Design, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın