Severek yap

Domus Vera Egitim Istanbul.jpgİtalya’nın tasarım alanında en iyi master okullarından Domus Academy senede 2 defa öğrenci alıyor. Eylül ve Ocak. Ücretleri en yüksek okullardan biri olduğundan yetenekli öğrencileri desteklemek adına her dönem için bir burs yarışması açıyor.

Eylül 2017 başlangıç dönemi için açılan burs yarışmasına katılmak için son gün bugündü. Paskalya tatiline denk gelmesinden bugün okul tatil. Biz ise resmi temsilcileri olarak sona kalan öğrencilerin evraklarını düzenlemek için ofisteyiz. Canla başla çalışan, bu yarışma için uzun zamandır emek harcayan herkes umarım karşılığını alır. Çok güzel çalıştık hep beraber. Uzun uzun brainstormingler yaptık, çizdik bozduk yeniden başladık. Biz inanıyoruz ki emekler er ya da geç karşılığını buluyor.

Yarışmaya katılan bütün öğrencilerimize başarılar dileriz. Sonuçlar Mayıs ayının ilk haftası açıklanacak. Güzel duyurular yapmak dileğiyle Mayıs ayında görüşmek üzere

Vera Eğitim, Domus Academy Türkiye resmi temsilcisi, 2016 EMEA bölgesi en iyi temsilcilik ofisi, 0216 504 20 12, vera@veraedu.com

About italyada

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Domus Academy, Interior Design, Product Design, İtalya'da Eğitim, İtalya'da Master, İtalya'daki Okullar içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s