MIP, Graduate Business School gezisi

Politecnico di Milano’nun yarı devlet yarı özel nitelikli MBA okulu MIP’in davetlisi olarak geçen ay Milano’ya gittim. Dünyadan seçilme eğitim danışmanlarının davetli olduğu organizasyon çok güzeldi.

Bovisa kampüsü ilk defa gördüm. Oldukça modern ve genişti. Her yer öğrenci dolu tam bir eğitim kompleksi diye düşündük. MErkezden ve havaalanından gelen tren Bovisa’da duruyor. Tren rayları kampüsü iki parçaya bölüyor. Bir taraf daha büyük olsa da her iki tarafta da derslik, yönetim binaları var.

Otelimiz Sunflower, (Bovisa kampüste okuyacaklara ziyaret ettiklerinde önerebileceğim bir yer) MIP binasının ters tarafında kalıyordu.

Bir gün boyunca beraber okul bölümlerini dinledik. Yemek yedik, kampüsü gezdik.

Bölümleri öğrenmek açısından çok faydalı oldu. Geriye hep beraber çektirdiğimiz bu fotoğraf anı kaldı. Bu hafta sizlere MIP’teki İngilizce master programlarıyla ilgili bilgiler vereceğiz.

MIP Agents Meeting.jpg

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, MIP, Multichannel marketing management, İtalya'da Eğitim, İtalya'da Gezi ve Seyahat kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın