Naba iç mimarlık master bursu

Son olarak Naba Interior Design master bursu ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Naba Interior Design masterı 23 Eylül’de başlıyor. Eğitim dili İngilizce. Eğitim süresi 2 yıl. Eğitim ücreti yıllık 13.250€. Master programı 120 ECTS değerinde ve YÖK onaylı.

Burs yarışması için hangi belgeler hazırlanacak?

Yarışmanın bu sene “Fondazione Vico Magistretti” işbirliği ile açıldı. Yarışmanın konusu “Extraordinary Spaces.” Katılımcılardan ilk başta kendi kültürünü, geleneklerini ya da tamamen kendi zenklerini yansıtan bir besini tarif etmeleri, anlatmaları sonrasında da kamusal bir alan tasarlamaları isteniyor. (konsept bir restoran, yemek alanı, yemek okulu, ortak bir mutfak vb bir alan olabilir.) *Konu yoruma açık olduğundan lütfen orjinal metni bizden isteyin.

Katılımcılardan istenen belgeler:

  • maksimum 3 A3 proje ve proje açıklaması
  • portfolyo
  • CV
  • motivasyon mektubu
  • transkript ve diploma (son sınıfta okuyanlardan öğrenci belgesi isteniyor.)
  • Naba başvuru formu

Burs oranları ne kadar?

Eğitim ücreti üzerinden birer kişiye %60, %50, %40 ve 2 kişiye %20 burs imkanı var.

Son başvuru tarihi ne zaman?

12 Mayıs Cuma günü tüm belgelerin bilgi@veraedu.com ve vera@veraedu.com adresine iletilmiş olması gerekiyor.

Naba burs yarışması orjinal metni ve başvuru formu için aşağıdaki formu doldurup bilgilerinizi bize iletin. En kısa sürede sizinle iletişime geçip detayları sizinle paylaşalım.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Interior Design, NABA, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Naba iç mimarlık master bursu için 1 cevap

  1. Geri izleme: NABA İç Mimarlık Burs Yarışması - Arkitera

Bir Cevap Yazın